SELF LEVELLİNG

  • Self leveling içerisinde yüksek miktarda reçine esaslı pur tekniği ile geliştirilmiş çevreye ve ortama herhangi bir zarar vermeden kendiliğinden yaylan madde olarak adlandırılmaktadır.

    Epoksi ise dayanıklı kimyasallar aracılığıyla elde edilen bir çeşit şeffaf yapışkan niteliği taşımaktadır. Kendi içerisinde farklı güçler bulunduran bu iki maddenin birleşimi sonucunda zemin kaplama dünyasına vazgeçilmez bir seçenek oluşturmuştur.

    Self Leveling kaplamada Epoksi maddesi beton zeminin içerisine nüfus eder böylece eskimeyen yağ ve kirden etkilenmeyen, temizliği kolay sağlanabilen bir oluşuma dönüşür. Kendiliğinden yayılma özelliğine sahip olduğu için her türlü ortalama kolaylıkla uygulanabilme özelliğine sahiptir.
    Her alana uygulanabilen bu kaplama türü uygulama yapılan mekândaki alt pürüzleri çukur ve çatlakları olduğu gibi kapatarak düz ve güzel bir görünüm sağlar
    Self Leveling kaplama çeşidi müşterinin istediği rengi seçebilme özelliğine sahiptir. Uluslararası Standartlara uygun Ral kartelamızda müşterimiz diledikleri rengi seçebilmekte Bu kaplama çeşidinin fiziksel ve kimyasal darbelere karşı oldukça dirençli olması yapısının ve güzel görüntüsünü yıllar boyunca korumasını sağlar. Zeminleri gerek dayanıklılığıyla gerek estetik görüntüsüyle farklı bir niteliğe taşıyan bu kaplama çeşidi kesinlikle tercih edilmesi gereken ürün çeşitleriz arasında yer alır.